Budownictwo - domy drewniane, jednorodzinne, projekty domów, projektowanie wnętrz
Jeżeli chcemy mieszkać jak najbardziej w zgodzie z naturą, a szukamy ekonomicznych i ekologicznych rozwiązań to powinniśmy zafundować sobie domy drewniane. Wybierając jeden z naszych domów będziemy mieli pewność, iż będą to jednorodzinne domy najzdrowsze, jak i najbliższe każdemu człowiekowi, ponieważ zrobione z fantastycznego materiału, jakim jest drewno. Projekty domów wykonane są w dwóch kategoriach. Składają się ze ścian szkieletowych, jak również bali. W obu tych przypadkach projektowanie wnętrz stosuje drewno zarówno świerkowe, jak i sosnowe, czy modrzew. Te rozwiązania są z całą pewnością zdrowe i ekologiczne, bardzo bezpieczne, a przy tym tanie w eksploatacji, eleganckie, piękne i ponadczasowe. Dodatkowo można powiedzieć, iż budownictwo stosujące naturalne drewno od pewnego czasu bardzo się rozwinęło i nadal rozwija się. Konstrukcje wykonane z drewna są bardzo trwałe, jak i odporne na czynniki atmosferyczne, w dodatku ekologiczne, ponieważ drewno pozwala na to, aby powietrze swobodnie przepływało. W domach wykonanych z drewna panuje niezwykle przyjazny i zdrowy klimat.
Wizualizacje
Oferta 3dlive to wizualizacje architektoniczne 3d. Wysokiej jakości fotorealistyczne wizualizacje i animacje 3D wnętrz, budynków oraz produktów. Wykonujemy także przekroje. Tworzymy dla Państwa fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne oraz animacje reklamowe projektów architektonicznych. Proponujemy najwyższą jakość usług w rozsądnych cenach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i bogate portfolio. Oferujemy szeroki zestaw usług dedykowanych dla rynku nieruchomości oraz innych branż, w których zastosowanie mają usługi wizualizacji.
url: http://www.3dlive.pl
Wizualizacje
Profesjonalnie tworzymy dla Państwa wysokiej jakości fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne, wizualizacje wnętrz, animacje, zapraszamy jak najszybciej do skorzystania z naszych usług. Profesjonalne i kompleksowe wizualizacje 3D, spacery wirtualne, filmy 3D. Sprawdź możliwości jakie dają naprawde dobre wizualizacje 3D. Profesjonalnie przygotowane realistyczne wizualizacje architektoniczne są gwarancją efektywniejszej sprzedaży inwestycji. Najwyższa jakość w dobrych cenach to tylko u nas. Projektujemy unikalne obiekty trójwymiarowe na podstawie wytycznych klientów. Digitalizujemy istniejące obiekty.
url: http://www.wizualizacje3d.org
Projekty domów
Główna dziedzina działalności to projekty domów jednorodzinnych oraz projekty domów wielorodzinnych i obiektów budowlanych. Firma oferuje projekty domów praktycznie dla każdego. Zamów projekt domu kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Zaprojektujemy dom Twoich marzeń. Wejdź i wybierz gotowy projekt domu, a my dopasujemy go do Twoich potrzeb. Wykonujemy i sprzedajemy profesjonalne projekty domów. Mamy Twój wymarzony projekt domu! U nas łatwo znajdziesz i zamówisz projekty domów jednorodzinnych i nie tylko. Projekty domów jednorodzinnych, w tym projekty domów drewnianych, na wąska działkę, tanich, małych i wiele innych. Wiele gotowych projektów domów.
url: http://www.domyetn.pl
Carport, holzhaus
Gartenhäuser aus Polen tylko z zakładu przerobu drewna Jerzy Krakus. Na niemieckiej stronie internetowej znajdziecie ofertę na carport Polen, carports różnego rodzaju, a także gartenhäuser aus Polen czy też holzhäuser aus Polen. Zapraszamy już dzisiaj do współpracy, polecamy wszystkim z takich krajów jak Niemcy czy też z Kostrzyn, Gorzów, Słubice, województwo lubuskie
url: http://de.wiata-carport.pl
Wiaty samochodowe, domy drewniane
Zakład Usługowo-Produkcyjny Przerobu Drewna Krakus – Kostrzyn to oferta na najlepsze konstrukcje drewniane, doskonała architektura ogrodowa. Sprawdzając bogatą ofertę Krakus Kostrzyn możecie liczyć na takie konstrukcje jak choćby wiata garażowa, wiata samochodowa czy też altana ogrodowa. Proponuje również doskonałe rozwiązania jeżeli niezbędna jest więźba dachowa czy też innego rodzaju konstrukcje. Zapraszamy do współpracy, oferujemy swoje usługi w takich miejscach jak Kostrzyn, Gorzów, Słubice, lubuskie i reszta kraju
url: http://www.wiata-carport.pl
Projektowanie wnętrz łódź
Specjalizacja to projektowanie wnętrz łódź i projektowanie wnętrz Warszawa - działamy także w innych miastach na terenie kraju. Efektowne, nowoczesne i stylowe aranżacje wnętrz - architekt wnętrz Warszawa i okolice. Architekt wnętrz Warszawa, projektant Łódź - aranżacja mieszkania, domu, biur, gabinetów, salonów, hoteli, restauracji. Odpowiednia aranżacja wnętrz ma zdecydowanie określony wpływ na człowieka. Kompleksowe projektowanie wnętrz łódź - mieszkalnych, publicznych i handlowych. Pracujemy w zawodzie od bardzo wielu lat. Modernizacje i aranżacje wnętrz łódź - miejsca pracy takie jak: biura i gabinety; Kuchnie, Łazienki.
url: http://www.wesolowscy-design.pl
Drewniane domy
Drewniane domy były w powszechnym użyciu na ziemiach Polski przez całe średniowiecze. W czasie, gdy jednoczyło się państwo Polskie, powstawały jednak również kamienne budynki.
url: http://www.woodbud.eu
Odwiedź
RWSL biuro architektoniczne - architekci Łódź (teren działania to Polska i zagranica). Projektowanie sklepów (shop design), projektowanie restauracji, projektowanie kamienic - też projekt mieszkaniówki i projekt osiedla. Biuro zaprasza - architekt Łódź. Projektanci zapraszają - projektowanie wnętrz, architektura wnętrz (sklep, kamienica) projekt restauracji, projekty wnętrz, mieszkaniówki, osiedla, kamienice - województwo łódzkie.
url: http://www.rwsl.eu
Projektowanie ogrodów Gdynia, Wejherowo, Puck, Gdańsk
Projektowanie ogrodów Gdynia, Wejherowo, Puck, Gdańsk to specjalizacja firmy Włodek Ogrody! Zajrzyj na stronę www i poznaj bogatą ofertę na usługi ogrodnicze, takie jak nawadnianie ogrodów, oświetlenie ogrodów, zakładanie i projektowanie ogrodów Gdynia, Wejherowo, Puck, Gdańsk, woj. pomorskie!
url: http://wlodekogrody.pl
Aranżacja wnętrz Warszawa
Aranżacja wnętrz to nie tylko dobór kolorów, materiałów i dekoracji, ale również połączenie potrzeb. Jako projektant wnętrz tworzę funkcjonalne, przytulne, a zarazem nowoczesne wnętrza. Aranżacja wnętrz Warszawa. W chwili, gdy spełnia się Twoje marzenie, czyli odbierasz klucze do własnego mieszkania lub domu to potrzebny może architekt wnętrz mieszkalnych. Szybkie i fachowe projekty aranżacji wnętrz. Najwyższej klasy architekci, wysokiej jakości projektowanie biur. Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty. Chcesz Zaprojektować Mieszkanie? Zobacz nasze Projekty i Zadzwoń do nas - projektowanie, modernizacja i aranżacja wnętrz Warszawa. Stylowe i oryginalne wnetrza to nasz specjalność, Zobacz projekty. Koncepcja architektoniczna to dopiero początek drogi do niezwykłych, wyróżniających się niepowtarzalnym klimatem i wysoką funkcjonalnością wnętrz mieszkalnych i biurowych.
url: http://www.ecrustudio.pl