Komputery - oprogramowanie, gry
W dzisiejszych czasach nuda nie powinna nam doskwierać. Jest tyle rzeczy do robienia, że aż głowa mała. Technika poszła na tyle do przodu, że możemy praktycznie w każdej wolnej chwili rozkoszować się grą na komputerze. Warto więc w tym celu zgłosić się po gry w profesjonalnych sklepach komputerowych. To tam dostaniemy również oprogramowanie, które pozwoli na sprawne funkcjonowanie naszego systemu komputerowego. W naszym sklepie internetowym znajdziemy sprzęt w pełni profesjonalny, a przy tym z gwarancją. Staramy się, aby na naszej stronie stale gościł bardzo szeroki wybór towarów. Nie jest tak, że poprzestajemy na laurach, ale przez cały czas uczymy się o pojawiających się nowościach, trendach, czy technologiach, a przy tych problemach, jakie się z tymi zagadnieniami wiążą. Sprzedaż w ciągu ostatnich kilku lat wzrosła, mimo to klienci mogą od nas otrzymać naprawdę profesjonalnej obsługi, my staramy się dbać o jakość towarów i usług.
Systemy erp
Zintegrowany system zarządzania ERP to oczywiście narzędzie które musi być w każdej firmie, która pozwala na skuteczne zarządzanie firmą. To profesjonalne oprogramowanie do firm, to wszystko co najlepsze od firmy Humansoft. Firma od lat specjalizuje się w dostawach wyjątkowej jakości programów, proponuje najlepszej klasy fakturowanie, gospodarka magazynowa, kadry, płace i inne programy księgowe. Zapraszamy do współpracy, wybierajcie ofertę Humansoft
url: http://www.humansoft.com.pl
Aplikacje mobilne
Firma itcraft - oferta to projektowanie systemów informatycznych, programy na zamówienie. Firma informatyczna oferuje aplikacje mobilne. dedykowane aplikacje webowe i portale na zamówienie. Specjalistyczne programy na zamówienie, kompleksowe rozwiązania IT, oprogramowanie na biurowe, tworzenie oprogramowania oraz rozwiązania i outsourcing it - projektowanie systemów informatycznych. aplikacje mobilne to nasza specjalność. Tworzymy dla Pańsrwa portale na zamówienie, systemy dedykowane dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wysokiej jakości programy na zamówienie. Projektowanie oprogramowania dla firm na indywidualne zamówienie. Bazodanowe aplikacje dedykowane i sieciowe. Zgrana ekipa, profesjonalne i kompleksowe rozwiązania, wejdź i Sprawdź Ofertę na portale na zamówienie i programy na zlecenie.
url: http://itcraft.pl
Crm
Wysokiej klasy programy dla firm - program księgowy oraz program dla biura rachunkowego, handlu i księgowości a także kadry płace. Bardzo dobry crm do pracy grupowej dla małych i średnich przedsiębiorstw. Zintegrowany System ERP, profesjonalne rozwiązania dla firm. Znajdź u nas rozwiązania dopasowane do potrzeb firmy - zapraszamy do nas po program księgowy dla firm. Jeżeli interesuje cię oprogramowania do zarządzania firmą to my posiadamy bogate doświadczenie w branży IT Oferujemy Państwu programy finansowo-księgowe najwyższej klasy bardzo dobry program dla biura rachunkowego.
url: http://www.enova.pl
Skanowanie do chmury punktów, Cad
Doskonałej klasy skanowanie do chmury punktów, skanowanie do revita, skanowanie do Cad, najlepszej jakości modelowanie bim, generowanie chmury punktów, architektura bim i wiele więcej tylko w Skan and BIM. Zachęcamy po takie działania jak skanowanie laserowe 3d, polecamy nasz profesjonalny scanning 3d i wiele więcej
url: http://scanandbim.eu
Firma informatyczna Kraków i okolice
Wdrażamy takie rozwiązania informatyczne na których dobrze się znamy i uważamy za najlepsze! Nasze usługi są odpowiednie dla dużych, średnich i małych firm z Krakowa i okolic. Skontaktuj się z nami i sprawdź w czym możemy ci pomóc! Nasze ulubione obszary działań to backup/systemy kopii zapasowych, wirtualizacje serwerów, projektowanie i wdrażanie infrastruktury informatycznej IT. Nasze usługi informatyczne pomagają firmom wydajnie, automatycznie i prosto zarządzać przedsiębiorstwem i technologiami informatycznymi. Przeprowadzamy audyty infrastruktury IT, wydajemy rekomendacje bezpieczeństwa i pomagamy działom IT w obsłudze systemów i serwerów. Jesteśmy specjalistami w branży IT, wygrywamy kompetencjami i ponad 20letniem doświadczeniem.
url: http://www.siit.pl
System erp
Oprogramowanie dla firm, System zarządzania oferuje firma Humansoft - system erp, zarządzanie firmą, programy dla biur rachunkowych do fakturowania. Programy dla małych firm - program do rozliczania produkcji, program magazynowy, systemy erp, business intelligence i qlikview. Wysokiej jakości system erp, programy magazynowe - faktury, środki trwałe, Kadry i płace, programy płacowe, programy księgowe i system zarządzania. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij w link i wybierz nas.
url: http://www.humansoft.pl
Norma pro
Penta Gdynia - w ofercie programy do kosztorysowania Norma PRO, Standard i Norma Expert - firma oferuje też kursy i szkolenia Norma Standard i Norma Pro. Zapraszamy do skorzystania z oferty na systemy kosztorysowania, oprogramowanie kosztorysowe - kurs, szkolenie Norma.
url: http://www.kosztorys.com.pl
Symfonia forte
Kliknij i Sprawdź nas - Centrum Szkoleniowe Penta - Outsourcing IT, usługi informatyczne, szkolenia, kursy komputerowe i oprogramowanie dla firm. Programy dla firm Norma Pro, Standard, Expert, Sage Symfonia Premium i Symfonia forte, Microsoft bpos, Crm Act i inne. Rozwiązania DELL, zobacz i Skorzystaj - zapraszamy po Symfonia Premium i System Forte - okazja, wypróbuj i zobacz więcej.
url: http://www.penta.org.pl
Business Intelligence, BI
Adept Software - oferuje systemy analityczne Business Intelligence BI. Business Intelligence Adept to platforma technologiczna umożliwiająca wygenerowanie analiz na podstawie danych zebranych w Hurtowni Danych Adept w oparciu o narzędzie analityczne OLAP.
url: http://adept.com.pl
Przetwarzanie, Ochrona danych osobowych
Inbase: dane osobowe. Misją jest ochrona danych osobowych - realizujemy to przez oferowane usługi i produkty. Kwalifikacje: ISO27001, ochrona danych osobowych, ochrona danych medycznych, administrator bezpieczeństwa informacji. Bezpieczne dane osobowe. Kliknij teraz link i zobacz co polecamy.
url: http://inbase.pl