Komputery - stacjonarne, laptopy, notebooki
Komputery są naszą specjalnością już od 1995 roku. W tym właśnie roku zarejestrowaliśmy jednoosobową firmę w urzędzie miasta. Na początku nie mieliśmy zbyt dużo klientów, jednak z roku na rok przybywało ich. Wyróżnialiśmy się nie tylko produktami, jakie posiadaliśmy, ale i sposobem obsługi klienta. Każdą osobę odwiedzającą naszą firmę obsługujemy indywidualnie i bardzo profesjonalnie. Klienci mogą więc liczyć na dużą wiedzę i doświadczenie. W naszym, sklepie zakupić można komputery stacjonarne, laptopy, czy notebooki. Staramy się, aby w naszym sklepie stale gościł szeroki asortyment produktów. Uczymy się cały czas najnowszych trendów, technologii, no i problemów, jakie z tymi zagadnieniami się wiążą. Sprzedaż produktów w przeciągu kilku lat szalenie wzrosła, jednak poziom produktów i obsługi nie uległ pogorszeniu, a wręcz przeciwnie pozytywnie zmienił się. Oferta skierowana jest nie tylko do form, ale i odbiorców indywidualnych.
Dystrybutor Benq, dystrybucja projektorów Epson
Inter Alnet Warszawa, woj. mazowieckie - z bogatym doświadczeniem dystrybutor projektorów multimedialnych i sprzętu Audio Video. Dystrybutor projektorów - sprzedaż projektorów i dystrybucja projektorów Epson, Optoma, Sony, BenQ. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z ciekawej oferty - sprzęt projekcyjny, sprzedaż BenQ, projektory hurtownia w Warszawie, woj. mazowieckie.
url: http://www.interalnet.pl
Naprawa tabletów
Profesjonalny serwis komputerowy Targowa Praga Północ - Warszawa, mazowieckie. Nasz serwis komputerów to bezpieczne odzyskiwanie danych, szybka naprawa komputerów stacjonarnych oraz naprawa laptopów, naprawa tabletów i notebooków a także innych rozmaitych urządzeń klasy PC lub MAC. serwis komputerowy zaprasza do kontaktu telefonicznego - sprzedaż serwerów, naprawa komputerów Warszawa.
url: http://www.serwistargowa.pl
Ekrany
Sklep internetowy Prono Warszawa oferuje Państwu w wyjątkowo atrakcyjnych cenach: ekrany projekcyjne, lampy do projektorów, projektory multimedialne, rzutniki, notebooki, ekrany projekcyjne. Wyjątkowo interesująca oferta na lampy do projektorów, lampy do rzutników, monitory komputerowe, rzutnik multimedialny, rzutniki. Zapraszamy - projektory Benq, ekrany projekcyjne, notebooki Warszawa.
url: http://www.prono.pl
Ekran projekcyjny, uchwyty do projektora
Ekran projekcyjny - Strona Optika Warszawa - polecamy Państwu wysokiej klasy i w atrakcyjnej cenie ekrany projekcyjne (ekran do projektora oraz ekran do rzutnika). W ofercie Optika także uchwyty do projektorów. Kliknij teraz link do strony internetowej i sprawdź jaki ekran projekcyjny polecamy. Zobacz więcej na stronie - sprawdź teraz oferowane przez nas w atrakcyjnej cenie uchwyty do projektora i ekrany projekcyjne.
url: http://optika.com.pl