Medycyna - lekarze specjaliści, szpitale, przychodnie
„Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz”- znamy dokładnie to co pisał nam Jan Kochanowski i tak jest w rzeczywistości. O zdrowie należy dbać, ponieważ mamy tylko jedno. W tym pomogą nam lekarze specjaliści. Kiedy mamy problem z którymś układem, czy też zachorowaliśmy na konkretną chorobę to po prostu odwiedzamy szpitale i lekarzy. Przez dwadzieścia cztery godziny na dobę są czynne również przychodnie, które pomagają ludziom w trudnych sytuacjach. Medycyna obecnie potrafi zdziałać cuda i nawet w przypadku niewyleczalnej choroby nadzieja powinna umrzeć jako ostatnia. Nie warto się poddawać. W tym serwisie dowiemy się więc trochę o konkretnych lekarzach specjalistach, szpitalach i przychodniach w naszym kraju. Czyli gdzie się zgłosić i z jakimi chorobami nam pomogą. Jest to baza lekarzy specjalistów w Polsce, z której prędzej czy później będziemy musieli skorzystać.
Stomatolog Łódź
Gabinet stomatologiczny Y-Dentysta Łódź (Janów, Widzew) to gwarancja najlepszych usług stomatologicznych. Dentysta z wieloletnim doświadczeniem. Dentyści specjalizujący się w różnorodnych dziedzinach, dentyści którzy wiedzą na czym polega nowoczesna stomatologia. Zapraszamy serdecznie do współpracy, jeżeli dentysta w Łodzi to tylko w Y-Dentysta
url: http://ydentysta.pl
Endokrynolog Sosnowiec
Centrum Medyczne, Bez czekania i Bez kolejek - Pediatra Sosnowiec. Wybór lekarzy urologów, których specjalizacją jest leczenie układu moczowo-płciowego i badania urologiczne - Urolog Sosnowiec. Zobacz galerię zdjęć, filmy. Sprawdź telefon i zadzwoń! Endokrynologia jest dziedziną medycyny zajmująca się funkcjonowaniem gruczołów wydzielania wewnętrznego - Endokrynolog Sosnowiec. Niedoczynność tarczycy, zaburzenia hormonalne. Sprawdź Czym zajmuje się endokrynolog.
url: http://www.sante-cm.pl
Ortodoncja
Kompleksowe leczenie ortodontyczne wad zgryzu - stomatolog i dentysta Wrocław. Ortodoncja zajmuje się leczeniem wad zgryzu i nieprawidłowości w ustawieniu zębów. Często to pierwszy krok do pięknego uśmiechu. U nas najlepsze na rynku: ortodoncja, implanty zębów, protetyka, wybielanie zębów, licówki, aparaty ortodontyczne, klinika stomatologiczna. Ortodoncja pozwala nie tylko w odpowiedni sposób ustawić w stosunku do siebie powierzchnie zębów, ale również jest uzupełnieniem leczenia implantologicznego. Profesjonalnie i bezboleśnie ortodoncja, wybielanie zębów. Założymy aparat Ortodontyczny, wykonamy licówkę oraz implanty zębowe.
url: http://www.dentalcare-practice.com.pl
Stomatolog Marki
Łukasz Musiejewski - Prywatna Praktyka Lekarsko-Dentystycznaa w ciekawej ofercie dentysta Białołęka, Marki, Targówek, Warszawa. Konkretny zakres najlepszych na rynku usług: stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, protetyka, chirurgia stomatologiczna. Licówki, usuwanie zębów, wybielanie zębów, leczenie próchnicy, leczenie kanałowe i zdjęcia rentgenowskie zębów. Gabinet dentystyczny serdecznie zaprasza - dentysta Białołęka, Targówek, Marki.
url: http://www.dentysta-musiejewski.pl
Psycholog mazowieckie
Chcecie skorzystać z odpowiedniego rodzaju pomocy specjalistów, chcecie skorzystać z wszystkiego co najlepsze w sprawach takich jak dobry psycholog, psychoterapia na wysokim poziomie? Liczycie na pomoce specjalistów zgrupowanych w takim miejscu jak pracownia psychologiczna? Zatem koniecznie musicie inwestować w takie rozwiązania, takie usługi jak te przygotowane przez kogoś takiego jak dobry psycholog czyli Drogowskazy Warszawa
url: http://drogowskazy.eu
Szkolenia
Terapeuta Sopot - SOS CTSR - Centrum terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach TSR. Terapia psychologiczna - terapia indywidualna, par i terapia rodzinna - Sopot, Gdańsk, Gdynia. Szkolenia - Pomagamy przy problemach: depresja, uzależnienia, zaburzenia jedzenia, stres, lęki, kryzysy życiowe. Warsztaty rozwojowe - Ośrodek Specjalistyczny - indywidualna terapia par, Terapia rodzinna. Profesjonalna pomoc psychologiczna. Grupy wsparcia - SOS CTSR Grupa wsparcia zaprasza.
url: http://www.sos-sopot.pl
Dentysta, gabinet stomatologiczny łomianki
Zapraszamy - Denti Home Anna Stangiewicz - profesjonalny stomatolog, dentysta Łomianki. Główna specjalizacja to nowoczesna chirurgia stomatologiczna, stomatologia estetyczna i stomatologia dziecięca. Gabinet stomatologiczny oferuje Państwu w atrakcyjnej cenie leczenie zębów, bezpieczne wybielanie zębów i implanty. Periodontolog, protetyk i stomatolog dziecięcy zaprasza osoby zainteresowane - protetyka, implanty Łomianki (blisko Warszawa).
url: http://www.dentihome.pl
przepuklina pachwinowa
Chirurgia ogólna i chirurgia naczyniowa - Dr. Andreas Franczak - specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej. Przyjmuje we Wiedniu i Polsce (Gdynia i Gdańsk). Pomoc przy problemach - pęcherzyk żółciowy, zwężenie tętnicy szyjnej, tętniak, żylaki odbytu, kamica żółciowa, refluks przełyku i przepuklina przepony i przepuklina pachwinowa. Skuteczne leczenie przepukliny pachwinowej - mało inwazyjna operacja. Laparoskopowa operacja, Clarivein, MOCA, VNUS, TEPP, TAP.
url: http://pl.dr-franczak.com
Udar mózgu rehabilitacja
VillaMedica - Centrum Medycyny i Rehabilitacji Wrocław. Kompleksowa działalność na rzecz poprawy zdrowia: masaż, fizjoterapia, rehabilitacja dziecięca oraz dorosłych a także fizykoterapia i usg prenatalne. Terapia indywidualna manualna - leczenie niepłodności, nietrzymanie moczu, rekonstrukcja kolana acl, udar mózgu, fala uderzeniowa, drenaż limfatyczny, endoprotezy biodrowe, artroskopia kolana rehabilitacja. Lekarze - dobry neurolog, ortopeda, dietetyk, logopeda, ginekolog Wrocław.
url: http://www.villamedica.pl
Protetyk w Gliwicach, Śląsk
Przychodnia Stomatologiczna Unodent - protetyka, ortodoncja i stomatologia w Gliwicach. Wybielanie i piaskowanie zębów, leczenie kanałowe, endodoncja, licówki, naprawa protez zębowych. Lekarz protetyk, ortodonta i stomatolog zaprasza - dentysta Gliwice. Renata Martini-Dziekan, Helena Fligier, Marta Łukaszuk. Pracownia protetyczna i gabinety stomatologiczne Śląsk - Lekarze stomatolodzy i lekarz ortodonta zapraszają.
url: http://www.unodent.com.pl