Medycyna niekonwencjonalna
Niestety życie człowieka wiąże się z różnymi dolegliwościami. Oczywiście nie stanowiłoby to dla nas żadnego problemu, gdyby wiedza medyczna i opieka zdrowotna była w stanie we wszystkim pomóc. Niestety zdarza się, że nie we wszystkich przypadkach taka wiedza nam wystarcza. Niekiedy największym problemem jest to, że zwalczamy objawy, jak i skutki choroby, a nie jej przyczyny. Naszym celem nie jest leczenie ludzi, bo nic nie może uleczyć człowieka lepiej niż on sam. Warto więc zaakceptować siebie, uprawiać sport, pozytywnie myśleć i posiadać chociaż odrobinę wiedzy na temat dolegliwości ciała. Chcemy więc dostarczyć Wam wszystkim dużo cennych informacji odnośnie medycyny niekonwencjonanej. Wbrew wszelkim mitom medycyna niekonwencjonalna nie jest czymś złym, czy szkodliwym. Warto jednak uzupełniać medycynę tradycyjną właśnie takimi niekonwencjonalnymi technikami, a zaowocuje to przywróceniem nie tylko do ładu naszego stanu fizycznego, jak również i psychicznego.
Metoda dr. Rife'a
Royal Raymond Rife, czyli metoda dr. Rife'a to naturalne leczenie choroby jaką jest borelioza. Metoda dr. Rife'a stosowana w Boreli w Warszawie obejmuje diagnostykę, leczenie ziołami, suplementami oraz dietą bogatą w składniki odżywcze. Odwiedź stronę Boreli i zapoznaj się z ofertą leczenia generatorem plazmy RPZ 15 w Warszawie.
url: http://borela.pl
Pupile
Nasze pupile nie wykazują wielu typowych dla ludzi zachowań, nie są zawistne, nie nienawidzą i co najważniejsze, nie odejdą od Ciebie, a Ty czujesz się odpowiedzialny ja jego dobro.. Wśród ludzi wystarczy drobna sprzeczka lub fakt, iż przyjaciel znajdzie "drugą połówkę" i już schodzimy na drugi plan.
url: http://nutrition.manifo.com/