Budownictwo - usługi budowlane
Sieci wodociągowe
Interesuje Cię kooperacja z najlepszymi firmami jeżeli chodzi o takie rozwiązania jak choćby węzły cieplne, sieci cieplne, wodociągowe? Pragniesz mieć pewność, że spotkasz się tylko z najlepszą firmą instalacyjną? Jeżeli tak, to koniecznie musisz obadać precyzyjnie propozycję firmy Instaleks. Instaleks to najkorzystniejsze sieci cieplne preizolowane, sieci wodociągowe i wiele więcej, wystarczy tylko zapoznać się z opcjami przedsiębiorstwa.
url: http://www.instaleks.pl
Marian Dudzik, domy z drewna warszawa
Profesjonalny dekarz i cieśla - budowa domów, dachy Warszawa - kliknij link do strony, zobacz i sprawdź co polecamy - zapraszamy, zobacz więcej na naszej stronie internetowej. Dekar Marian Dudzik - dekarz i cieśla oferuje usługi dekarskie, ciesielskie i usługi budowlane Warszawa i okolice. Ocieplanie, naprawa dachów i krycie dachów w tym krycie na rąbek, wole oko i karpiówka. Ciesielstwo, dekarstwo, budowa domów (domy z drewna) i dachy Warszawa.
url: http://www.dachydekar.com.pl
Koszalin
Producent oferuje kryte boiska piłkarskie ze sztuczną trawą. Dla wszystkich miłośników sportu - tenisa i piłki nożnej oferujemy do grania kryte korty tenisowe z sztuczną trawą i mączką. Szkoła tenisa zaprasza do zapoznania się z ofertą - tenis i piłka nożna Bydgoszcz, Koszalin, Opole, Elbląg, Kraków. Całoroczna budowa hal tenisowych i budowa boisk piłkarskich - nowoczesne hale tenisowe i kryte boiska piłkarskie (hala piłkarsk).
url: http://bazasport.pl
Frezowanie, naprawa kominów
Firma Marcco oferuje usługi związane z systemami kominowymi i wentylacyjnymi - naprawa kominów, frezowanie kominów, poszerzanie kanałów kominowych i poszerzanie kanałów wentylacyjnych. Obszar działania to praktyczniecały kraj - pełna naprawa, poszerzanie szybu komina, rozwiercanie kominów i frezowanie kominów oraz rozszerzanie otworów kominowych. Udrażnianie kanałów spalinowych i wentylacyjnych - Wielkopolska, Lubuskie i inne miasta w Polsce.
url: http://www.frezujemykominy.pl
Izolacja balkonów Gdynia
Remonty domów, remonty mieszkań i wiele więcej to usługi jakie świadczy firma remontowo budowlana Kaflex Puck. Firma specjalizuje się w takich zadaniach jak izolacja balkonów, elewacje czy też izolacja tarasów. Wybierając usługi Kaflex Gdynia macie pewność rzetelności wykonywanych prac i przystępnych cen. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy, zlecania także robót takich jak malowanie, szpachlowanie i izolacje piwnic
url: http://kaflexbud.pl
Dźwignik, podnośnik nożycowy Warszawa
Firma 5M-Lift Warszawa, wojewodztwo mazowieckie - producent posiada w ofercie podesty nożycowe, dźwigniki przeładunkowe, windy, stoły, platformy i podnośniki hydrauliczne. Na stronie internetowej oferta na dźwigniki przemysłowe, podnośniki stołowe i podnośniki przeładunkowe. 5M-Lif Warszawa - osoby zainteresowane zapraszamy po stół nożycowy, podnośnik stołowy oraz podnośnik nożycowy, platforma nożycowa, dźwignik nożycowy i platformowy a także podesty przeładunkowe
url: http://www.5m-lift.pl
Szalunki stropowe, wynajem Warszawa
Jeżeli poszukują Państwo grodzice, budowlane szalunki wynajem to gorąco zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszej firmy. Bardzo atrakcyjna oferta obejmująca swoim zakresem szalunki do wykopów wynajem, szalunki do wykopów sprzedaż oraz szalunki stropowe wynajem i sprzedaż. Wysoce fachowe zabezpieczenia wykopów szalunkami Krings. Szybkie i proste zabezpieczenie wykopu - szalunki do wykopów Warszawa sprzedaż i wynajem.
url: http://www.szalunkiweb.pl
Podcinanie
Specjalizacja to kompleksowe osuszanie budynków użytkowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - oferujemy Państwu w atrakcyjnej cenie usuwanie wilgoci oraz osuszanie ścian metodami iniekcyjnymi. Usługi typu izolacja pozioma przez podcinanie ścian. Strona przedstawia profesjonalne metody osuszania budynków, stosowane preparaty iniekcyjne i nowoczesne technologie oraz wykorzystane materiały. Sprawdź na stronie koszty osuszania oraz ofertę bezpłatnej kosztorysowej wyceny prac budowlanych. Osuszanie budynków Poznań -zobacz więcej na stronie - kliknij link i sprawdź co polecamy i jakie ceny mamy.
url: http://www.osuszamybudynki.eu
Sportowe
Budowa hal drewnianych Gdańsk - Tenistal - korty ziemne, czyszczenie sztucznej trawy, hale tenisowe. Tenis - budowa hal tenisowych i sportowych oraz konserwacja sztucznej trawy. Hale o konstrukcji drewnianej - sportowe hale drewniane, hala tenisowa i korty ziemne - nawierzchnie z mączki ceglanej, renowacja kortów. Hale sportowe, tenisowe oraz namiotowe, kort tenisowe (mączka ceglana i sztuczna trawa). W ofercie także renowacja kortów i serwis sztucznej trawy. Tenistal Gdańsk - zapraszamy - hale z drewna klejonego, konserwacja, czyszczenie, serwis sztucznej trawy.
url: http://www.tenistal.com.pl
Polecamy
MMG Kompleksowe i Profesjonalne Usługi Remontowe i Budowlane - firmy budowlane Gdynia, Gdańsk i najbliższe okolice. Firma budowlana oferuje Państwu remonty mieszkań i domów oraz innych obiektów, pełne usługi remontowe oraz usługi budowlane - projekty architektoniczne, prace wyburzeniowe, tynkowanie, wykończenia wnętrz, instalacje elektryczne i hydrauliczne. Remonty elewacji i remonty łazienek - Gdynia, Gdańsk, Sopot, trójmiasto.
url: http://mmg-uslugiremontowe.pl