Budownictwo - usługi budowlane
iniekcje kurtynowe
Iniekcje kurtynowe, uszczelnianie dylatacji, izolacje przeciwwilgociowe - firma Mariusz Bizowski Warszawa - zaprasza. Główna specjalizacja to odwilgacanie i hydroizolacje w budownictwie. Proponujemy Państwu wysokiej jakości izolacje przeciwwodne i przeciwwilgociowe to specjalność firmy. W korzystnej ofercie iniekcje ciśnieniowe, kurtynowe, strukturalne i iniekcje w grunt oraz izolacje poziome, kompleksowe osuszanie domów i osuszanie ścian. Także renowacja zabytków - odtwarzanie izolacji, podcinanie budynków, osuszanie budynków, uszczelnienie fundamentów, dylatacji i uszczelnianie piwnic, naprawy konstrukcji Warszawa. Zapraszamy do skorzystania z oferty - przepony poziome, usuwanie wilgoci i osuszanie Warszawa, mazowieckie.
url: http://www.bizowski.pl
Usługi elektryczne Gdynia
Usługi elektryczne Gdynia w okolicach Trójmiasta świadczy firma MMG. Poznaj ofertę na profesjonalne usługi elektryczne, które świadczy elektryk z Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) Pomiar rezystancji uziemienia, przyłącza elektryczne, układanie, modernizacja, wymiana instalacji elektrycznej czy inne usługi elektryczne Gdynia - firma MMG zaprasza do kontaktu!
url: http://www.elektrykgdansk.com
Ocieplenie dachu
Marcco Poznań czyli gwarancja najlepszych działań takich jak ocieplenie poddasza, czyli ocieplenie dachu które daje znakomite efekty. Zapraszamy po docieplanie poddaszy, zapraszamy do korzystania z oferty na izolacje natryskowe czy też opcje takie jak izolacja pianką. Firma Marcco proponuje nowoczesne ocieplanie dachu pianką, dostarcza najlepsze technologie gdy mowa o czymś takim jak natrysk pianki poliuretanowej. Sprawdź pełną ofertę, postaw na Marcco i ich ocieplanie pianką poliuretanową
url: http://www.ocieplamypoddasza.pl
Osuszanie mieszkania
Czeka Cię osuszanie mieszkania po zalaniu przez sąsiada? Zadzwoń do firmy Hydroklinika - ta firma z Gdańska specjalizuje się w efektywnym procesie osuszania ścian mieszkań czy piwnic. W ofercie także osuszanie mieszkania oraz osuszanie podposadzkowe z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń znanej mark Corroventa.
url: http://osuszanie.eu
Zapraszamy wszystkich nowych klientów
Heatec-Polska czyli obudowa do wanny na najlepszym poziomie wykonania. Nasza firma to gwarancja tego, że obudowa wanny zostanie wykonana profesjonalnie, z najlepszych materiałów. Zabudowa wanny płytkami, zabudowa wanny narożnej z cokołem jeszcze nigdy nie była tak prosta. Zapoznaj się dokładnie z naszą pełną ofertą, postaw na najlepsze usługi w tej dziedzinie, wybieraj tylko i wyłącznie firmę Heatec-Polska
url: http://obudowa-wanny.pl
Roboty ziemne Gdynia
Firma Rewers to między innymi szeroki zakres usług na sprzedaż części do maszyn budowlanych, części do koparki, spycharki czy też remonty maszyn budowlanych. Na uwagę zasługują między innymi części do maszyn budowlanych i nie tylko. Polecamy zapoznać się z pełną ofertą firmy nie tylko na części do maszyn budowlanych ale także takie działania jak choćby roboty hydrotechniczne, melioracyjne, ziemne i wiele więcej
url: http://www.rewers.bizn.pl
Renowacja kanalizacji
Czeka Cię renowacja kanalizacji Warszawa, woj. mazowieckie? Z pewnością taka renowacja kanalizacji to niższe koszty niż jej całkowita wymiana - jeśli zatem interesuje Cię oferta firmy szott, koniecznie skontaktuj się z nimi! W ofercie nie tylko wymiana, ale także naprawa kanalizacji, renowacja kanalizacji. Firma Szott stosuje wyłącznie nowoczesne technologie, które pozwalają uniknąć wykopywania i wykuwania rur kanalizacyjnych. Zajrzyj na stronę www i poznaj stosowane technologie oraz ofertę na usługi takie jak wymiana naprawa czy renowacja kanalizacji.
url: http://szott.pl
Mycie kostki brukowej, elewacji, dachów Poznań
Jako WUKO Poznań oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi kanalizacyjne i usługi mycia ciśnieniowego obejmujące m.in. mycie kostki brukowej, elewacji, dachów Poznań, czyszczenie kanalizacji, przepychanie i udrażnianie rur pod ciśnieniem, ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji i wiele innych usług - pełna oferta znajduje się na stronie www firmy - zapraszamy tam serdecznie. Firma ta działa wyłącznie z użyciem profesjonalnego sprzętu do realizacji zleceń na udrażnianie kanalizacji. A dzięki wiedzy popartej wieloletnim doświadczeniem w branży, działa skutecznie i efektywnie oferując mycie kostki brukowej, elewacji, dachów Poznań, woj. wielkopolskie - okolice miast Nowy Tomyśl, Leszno, Wolsztyn, Grodzisk Wielkopolski!
url: https://myjemycisnieniowo.pl