Budownictwo - usługi budowlane
Nasza firma powstała w roku 1976, a w związku z tym możemy pochwalić się realizacją kilkuset inwestycji budowlanych. Nasza działalność opiera się w głównej mierze na trzech filarach, czyli jakości, czasie, jak i cenie. Połączenie tych trzech bardzo ważnych elementów możliwe jest poprzez 30 lat doświadczenia w wykonywaniu prac budowlanych. Usługi budowlane skierowane są głównie do właścicieli domów jednorodzinnych, właścicieli hoteli, moteli i obiektów przemysłowych. Zgłaszają się co nas osoby z rekomendacji swoich znajomych, co może świadczyć o wysokiej jakości naszych usług budowlanych. Firma specjalizuje się w wykonywaniu prac budowlanych takich jak: elewacje tradycyjne, docieplenia, malowanie, kominki, czy obsadzanie okien i drzwi. To co nas wyróżnia to oferta składająca się nie tylko z usług budowlanych, ale i doradztwa w kwestiach budowlanych. Możemy doradzić, jakie wybrać materiały budowlane, czy też technologie.
Pumptrack asfaltowy
Pumptrack powinien być przygotowany solidnie, w oparciu o wieloletnie doświadczenie i umiejętności. Aby tak się stało, aby można było liczyć na najlepsze rozwiązania między innymi w tej dziedzinie to zalecamy zapoznanie się z pełną ofertą firmy BTProject. Firma od lat przygotowuje rowerowe place zabaw, w ofercie pumptrack asfaltowy, tor rowerowy, jego budowa i pełną zaadaptowanie. Decydując się na parki rowerowe przygotowane przez BTProject, wybierając projektowanie torów rowerowych możecie liczyć na wszystko co najlepsze w niezwykle przystępnych cenach
url: http://www.btproject.eu
Remonty
Firma K2 oferuje kompleksowo remonty - projekty i aranżacje wnętrz mieszkalnych. Usługi kafelkarskie (kafelkarstwo), glazurnictwo, płyty GK, sufity podwieszane, kamieniarskie, stolarskie, instalacje elektryczne, hydrauliczne, usługi posadzkarskie. Remonty Gdańsk, Gdynia, Warszawa, Sopot - konstrukcje ścienne i sufitowe z płyt gipsowych, drewna i stali. Twój wybór to nasza oferta - serdecznie zapraszamy dalej kleintów.
url: http://www.k2gdansk.pl
Firmy budowlane, remonty
Firma budowlana - Derkowscy Bolszewo (blisko Gdynia, Gdańsk, Wejherowo), specjalizacja to budowa domów - domy jednorodzinne i wielorodzinne; roboty ziemne - usługi koparką, wykopy, rozbiórki, wyburzenia i prace ziemne. Firmy budowlane i firmy remontowe zapraszają - usługi budowlane i usługi remontowe - budowa domu, elewacje, remonty Gdańsk, Rumia, Reda. Firma remontowa Derkowscy - usługi remontowo budowlane Trójmiasto, Lębork, Luzino, Bolszewo.
url: http://www.derkowscy.pl
baseny intex
Sklep baseny Audio Hi Fi Łuków, czyli znakomita oferta na baseny rozporowe, baseny stelażowe. Basen ogrodowy nie musi kosztować fortuny. Sklep online Audio Hi Fi proponuje również baseny ogrodowe Bestawy, czy znakomite realizacje w temacie baseny Intax. Przystępne ceny, profesjonalna obsługa, czyli najlepsze baseny ogrodowe dla dzieci i całych rodzin.
url: http://basenyogrodowe.pl
Sauny
Oferujemy nowoczesne sauny oraz inne urządzenia odnowy biologicznej. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Kompleksowo realizujemy zlecone projekty. Sauny fińskie, łaźnie, kabiny, wanny spa - na podczerwień, parowe, infrared. Generatory pary oraz piece do saun, baseny i chemia basenowa to oferta naszej firmy. Zdrowie i komfort w Twoim domu. Sauna ma fenomenalny wpływ na zdrowie i kondycję człowieka. Nie czekaj więc i zamów dla siebie sauny parowe lub fińskie. Sauna to pomieszczenie, w którym panuje stosunkowo wysoka temperatura oraz wysoka lub niska wilgotność powietrza (w zależności od rodzaju sauny), w którym spędza się od kilku do kilkudziesięciu minut. Zajmujemy się projektowaniem oraz montażem saun fińskich, infrared oraz łaźni parowych. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Do budowy i montażu sauny używamy materiałów wysokiej jakości. Mamy wszystko do budowy i wyposażenia sauny, domowej, przemysłowej, suchej, mokrej i łaźni parowej. Zapraszamy do nas po wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie sauny.
url: http://www.aromasauna.pl
Ekodom - Bezpiecznie, ekologicznie, ekonomicznie
Bezpiecznie, ekologicznie, ekonomicznie termoizolacje wykonuje firma Ekodom z miast takich jak Puck, Kartuzy, Chojnice - woj. pomorskie. Termoizolacja czy ocieplanie pianką izolacyjną wymaga specjalistycznej sporego doświadczenia, dobrych umiejętności i dokładności wykonania. Firma Ekodom oferująca bezpiecznie, ekologicznie, ekonomicznie termoizolacje z chęcią podejmie się prac ociepleniowych w Twoim domu!
url: https://ocieplenia-ekodom.pl
Kostka brukowa Poznań
Firma budowlana Marcco - Nowy Tomyśl, Poznań, województwo Wielkopolskie. Profesjonalne usługi budowlane - budowa domów jednorodzinnych i budowa domów wielorodzinnych. Instalacje wodno kanalizacyjne, hydrauliczne, instalacje grzewcze, gazowe i elektryczne oraz instalacje alarmowe i monitoring. Remonty kamienic, tynki, elewacje, dachy Poznań. W ofercie także inne usługi ogólnobudowlane. Kompleksowa budowa domu - murarz, roboty budowlane, usługi budowlane w Poznaniu, Wielkopolska. Brukarstwo - tutaj szczególnie istotne jest stworzenie projektu nawierzchni i ułożenie kostki dokładnie według niego. Niewątpliwie kostka brukowa zajmuje na rynku materiałów budowlanych miejsce szczególne - oferujemy profesjonalne układanie kostki brukowej. Wykonujemy Kompleksowe Remonty Mieszkań aranżacje wnętrz: glazura terakota regipsy malowanie instalacje. Skorzystaj z oferty na bardzo dobre brukarstwo Poznań. Firma powstała w oparciu o długoletnie doświadczenie jej właścicieli w branży budownictwa - kostka brukowa Poznań. Zapoznaj się z tym co oferujemy - układanie kostki brukowej Poznań, remonty mieszkań Poznań, woj wielkopolskie.
url: http://www.marcco.net.pl
Działki nowe miasto
Na naszej firmowej stronie wyjątkowa oferta na działki budowlane - Joniec, Ojrzeń, Nowe Miasto pod Płońskiem. Sprzedam tanie działki rekreacyjne, działki budowlane, działki rolne oraz grunty i działki rolno budowlane. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych - ziemia rolna, tanio działki przy lesie nad wodą okolice Jońca i Nowego Miasta woj. mazowieckie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z atrakcyjnej oferty na grunty budowlane - działka budowlana, rolna, rekreacyjna, rolno budowlana Płońsk.
url: http://www.dzialkiziemiarolna.eu
odwodnienia, Zbiorniki retencyjne, Drogi utwardzone
Firma Rewers z woj. pomorskiego oferuje roboty hydrotechniczne, melioracyjne i ziemne, budowa zbiorniki retencyjne - melioracja, drogi, stawy, odwodnienia. Dodatkowo w ofercie roboty drogowe, umocnienia brzegów. Na stronie szczegółowa oferta na zbiorniki retencyjne, nawodnienia, drogi utwardzone, wykopy oraz roboty hydrotechniczne. Serdecznie zapraszamy Państwa.
url: http://www.rewers-sc.bizn.pl
Usuwanie wilgoci, podcinanie budynków
Marccoo Nowy Tomyśl (blisko Poznań) - specjalizacja to osuszanie budynków, usuwanie wilgoci, podcinanie ścian i iniekcja krystaliczna. Kompleksowe osuszanie domów i odtwarzanie izolacji przeciwwilgociowej. Firma budowlana zaprasza - podcinanie budynków, osuszanie budynków i osuszanie ścian. Szybka i trafna diagnoza, odwilgacanie, odgrzybianie, izolacje poziome (wykonanie izolacji poziomej) - obszar działania to praktycznie cały kraj.
url: http://www.osuszamybudynki.com.pl